Poděkování

Za grafický design stránek bychom rádi poděkovali firmě Thinline, která nás oslovila designovým profilem, zaměřeným na kreativitu a čistý web. Rovněž oceňujeme její spolehlivost v dohodnutých termínech a vstřícnost při uplatňování našich přání. Těšíme se na další spolupráci.

Text a foto

Text a foto - Eva Kubová, žurnalistka s psychologickým vzděláním, od roku 1997 činná v médiích u nás i v zahraničí, autorka řady zejména odborných a populárních článků nejčastěji s psychologickou, grafologickou a cestovatelskou tématikou. www.psychohratky.com

Ilustrační fotografie a fotografie skal

Miloslav Stibor, mladý technik zabývající se řídicí technikou a kybernetikou je zároveň nadaným amatérským fotografem. Na jeho uměleckých fotografiích se často objevují zajímavé přírodní scenérie, ale i portréty či zajímavé detaily obecně. Jeho práci si můžete prohlédnout na stránce http://my.opera.com/stibor/blog/.

Fotografie Adršpašských skal

Bloger, amatérský fotograf, známý pod pseudonymem Max. Své fotografie a postřehy zveřejňuje na své stránce http://maxovo.net/. Fotí vše, co se mu zalíbí, a píše o všem, co mu přijde do hlavy.

Doplňkové fotografie

Za fotografie děkujeme rovněž spol. CzechTourism
CzechTourism

Dále také děkujeme www.mojefoto.net.

Mapy:

Za kartografický materiál děkujeme spol. NetCentrum s.r.o.

Centrum.cz

Za mapy děkujeme také firmě Data processing agency
Centrum.cz


Za spolupráci děkujeme rovněž Petru Zítkovi, provozovateli webových stránek o Krétě

Turistika.cz - Praktické rady a zkušenosti pro cestování, tipy na výlet nejen po celé ČR i SR
Turistika.cz - pro větší zážitek z cesty a výletu